ponad 
7000
 m²
zrealizowanych modułów

Producent nowoczesnych domów modułowych

Moduł House - nowatorska firma która pierwsza w Europie opracowała i wdrożyła technologię konstrukcji i montażu domów modułowych.

Jest to innowacyjne rozwiązanie, które nie ma odpowiedników w Europie i na świecie. Produkcja, dostawa i montaż domu trwa 2 miesiące.

Firma Module House produkuje domy od 2016 roku. W tym czasie wyprodukowaliśmy ponad 7000 m² budynków modułowych o różnym przeznaczeniu, o powierzchni od 15 m² do 400 m².

Całkowita powierzchnia produkcyjna wynosi 3000 m², pozwala to na jednoczesną produkcję 30 modułów.

Wieloletnie doświadczenie wypracowało innowacyjną technologię budowy naszych obiektów, które cechują się wytrzymałością, znakomitymi parametrami cieplnymi i niskim zapotrzebowaniem na energię. Nieustannie śledzimy trendy w branży. Rozwijamy się dla Państwa.

Produkcja, dostawa, montaż

Nasze budynki produkowane są w fabryce, wykluczając wpływ czynników zewnętrznych. Elementy konstrukcyjne powstają w warunkach fabrycznych z użyciem nowoczesnych maszyn i programów komputerowych. Proces produkcji poddawany jest wieloetapowej kontroli jakości. Wysoka wytrzymałość gotowych modułów pozwala na ich transport, bez uszczerbku dla konstrukcji.

Montaż wyprodukowanego domu na działce klienta trwa od 2 do 5 dni.

Autorskei rozwiązania architektoniczne

Nowoczesna architektura naszych projektów łączy się z starannie przemyślanym wystrojem wnętrz i komfortem. Dostarczamy funkcjonalne koncepcje, które tworzą przestrzeń zgodną z wizją i potrzebą naszych Klientów. Innowacyjny design idealnie wpisuje się w każdy krajobraz.

Innowacyjna technologia produkcji

Module House jest firmą produkcyjną, która utrzymuje wysoką jakość realizowanych projektów. Starannie selekcjonujemy i testujemy nowe materiały budowlane. Systematycznie wprowadzamy nowe rozwiązania techniczne, modernizując technologię budownictwa modułowego. Szczególną uwagę poświęcamy innowacją w sferze projektowania energooszczędnego.

Projekty komercyjne i deweloperskie

Posiadamy bogate doświadczenie w rozwiązaniach biznesowych. Technologia Module House umożliwia wykonanie projektów o dowolnym przeznaczeniu i funkcjonalności w możliwie najkrótszym czasie. Nasze biuro architektoniczne posiada bogate doświadczenie przy realizacji kompleksów mieszkalnych i komercyjnych.

U podstaw naszych decyzji leży wyobraźnia i inspiracja. Automatyzacja procesów i sztuczna inteligencja nie zastąpią ludzkiej kreatywności.

YURIY MOTIENKO

Główny Architekt Module House

Nasi partnerzy

Produkcja fabryczna. Innowacyjne technologie. Architektura autorska. Ekskluzywny wystrój wnętrz.
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024
Wykonanie Miłosz Kraiński
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram